Dystanse poszerzające ST

Dystanse poszerzające ST wykonane są wysokiej jakości aluminium dla maksymalnej wytrzymałości oraz niskiej wagi. Każdy dystans poddawany jest procesowi anodowania na kolor czarny lub naturalnego aluminium. Anodowanie powoduje, że dystanse nie ulegają korozji, a dodatkowo wyjątkowo estetycznie wyglądają. Montowane pomiędzy piastę, a koło pozwalają na dowolne wypchnięcie koła na zewnątrz pojazdu. Dostępne w różnych szerokościach oraz wariantach. Nadają sportowy wygląd oraz poprawiają stabilność pojazdu.

  • Made in Germany z wysokojakościowego aluminium
  • anodowane czarne dla perfekcyjnej ochrony antykorozyjnej i estetycznego wyglądu
  • poprawa właściwości jezdnych poprzez poszerzony rozstaw osi
  • dostępne śruby w kolorze czarnym lub srebrnym

 

System A1

Wersja przykręcana do piasty dla pojazdów które posiadają śruby mocujące koło.  Zestaw ze śrubami, którymi przykręca się dystans do piasty. Koło przykręca się za pomocą oryginalnych śrub do dystansu. Dystanse w wersji A1 posiadają pierścienie centrujące.

 

System A2

Wersja przykręcana do piasty dla pojazdów z oryginalnymi szpilkami radełkowanymi. Zestaw zawiera nakrętki do mocowania dystansu do piasty. Koło mocuje się do dystansu za pomocą oryginalnych nakrętek. Dystanse w wersji A2 posiadają pierścienie centrujące.

System D1

Wersja przelotowa bez pierścienia centrującego. Z uwagi na nieduże wartości poszerzenia dla tej wersji dystansów centrowanie w większości przypadków odbywa się na seryjnym pierścieniu centrującym wystającym z piasty. Zestaw nie zawiera śrub mocujących - należy dokupić śruby dłuższe o wartość poszerzenia.

 

System D2

Wersja przelotowa z pierścieniem centrującym wystającym z dystansu. Używane najczęściej przy wiekszych wartościach poszerzenia. Zestaw nie zawiera śrub - należy dokupić śruby dłuższe o wartość poszerzenia.

System D3

Wersja przelotowa z pierścieniem centryjącym wystającym z dystansu. Przeznaczone dla pojazdów, w których stosowane są szpilki radełkowane wystające z piasty. Dłuższe (z reguły o wartość poszerzenia) szpilki radełkowane zawarte są w zestawie.

System DZ

Wersja przelotowa z dodatkowym elementem przedłużającym seryjne centrowanie. Ten system używany jest w przypadku pojazdów, w których występuje problem z centrowaniem koła. Za pomocą przedłużenia, które znajduje się w zestawie z dystansami, seryjne centrowanie może zostać wydłużone, by idealnie wycentrować koło lub móc zamontować szersze dystanse.